Δύο μοναδικές αναχωρήσεις για να απολαύσετε πόλεις και μοναδικά μνημέια που θα σας μείνουν αξέχαστα. Συνολικά θα επισκεφθούμε εννιά διαφορετικές πόλεις, όμως όσο και να ακούγεται περίεργο, χωρίς καμία ταλαιπωρία, καθώς το πρόγραμμα είναι σχεδιασμένο με βασική αρχή την αποφυγή της. Ένα ταξίδι το οποίο θα δούμε μέρη παραμυθένια και θα μας μείνει ανεξίτηλο στη μνήμη μας.
Ταξίδι Μπενελουξ | Βέλγιο & Ολλανδία δύο μοναδικές αναχωρήσεις από 859€/άτομο σε ξενοδοχεία 4* με πρωινό.